ارسال رایگان برای سفارش های بالای 200 هزار تومان
روش‌ پرداخت فروشگاه کلاو :

- پرداخت از طریق درگاه اینترنتی:

وب سایت کلاو برای سهولت در پرداخت مشتریان , امکان پرداخت آنلاین از درگاه های معتبر و امن بانکی را فراهم آورده است . مشتریان گرامی می توانند با آسایش و امنیت تایید شده به راحتی و بدون نیاز از خروج از منزل یا محل کار هزینه سفارش را پرداخت نمایند . این نحوه از پرداخت برای تمامی کاربران کلاو قابل انجام می باشد . توجه داشته باشید پرداخت اینترنتی باعث تسریع و تسهیل در پردازش سفارش کاربران می شود .
وب سایت کلاو  از درگاه های پرداخت الکترونیک امن و معتبر بانک ملی استفاده می نماید. تمامی دارندگان کارت های عضو شتاب , برای پرداخت می توانند از این روش استفاده کنند .
برای این روش کافیست ابتدا با نام کاربری خود به وب سایت وارد شوید ؛ پس از انتخاب و خرید محصول مورد نظر و مشاهده فاکتور در سبد خرید , خرید خود را نهایی کنید. یا در روش سریع خرید ،محصول مورد نظر خود را انتخاب کنید و پس از وارد کردن مشخصات خود شما به درگاه پرداخت اینترنتی منتقل شده و اطلاعات ذیل از شما درخواست می شود :
1- شماره 16 رقمی کارت . (این شماره روی تمامی کارتهای عضو شتاب درج شده است)
2- رمز خرید اینترنتی یا رمز دوم (برای پرداخت اینترنتی می بایست قبلاً رمز دوم (رمز خرید اینترنتی) کارت بانکی خود را از طریق مراجعه به یکی از دستگاههای خودپرداز صادر کننده کارتِ خود فعال کنید .
3- کدCVV2 : یک کد 3 تا 4 رقمی که پشت یا روی همه کارت های بانکی درج می شود .
4- تاریخ انقضاء : این تاریخ روی بیشتر کارتهای بانکی ثبت می شود . اگر کارت شما تاریخ انقضا ندارد , می توان از عدد 12 به جای ماه و 99 به جای سال انقضای کارت استفاده کرد .
خواهشمند است جهت افزایش ضریب اطمینان در وارد کردن اطلاعات از صفحه کلید مجازی درگاه پرداخت استفاده شود .
پس از انجام مراحل فوق و تائید پرداخت شما به صورت خودکار به صفحه اصلی بازگردانده شده و از موفقیت عملیات پرداخت خود مطلع می شوید .